نتایج جستجو برای عبارت :

As a kite.

می خوام رها باشم... 
همیشه میخواستم رها بودن رو...
ولی حالا که رهام... 
نمیخوامش...
خیلی آدمهای بدی دورم اند...
و پدر و مادر بی منطقی دارم... 
واقعا اوضاع زندگی ام ناجوره... 
باید بیشتر به فکر خودم و رویاهام باشم.. 
و براشون تلاش کنم... 
#زندگی من#یه زینب جدید
Sarıgerme Kite Festival
ترکیه، کشوری است که در این چند دهه گذشته پیشرفت بسیار خوبی در زمینه جذب توریسیت داشته است و با مکان های دیدنی و بناهای تاریخی و همچنین امکانات رفاهی و تفریحی که فراهم کرده است یه یکی از مقصد های مهم گردشگری تبدیل شده است و در طول سال مورد بازدید تعداد زیادی از توریستهای خارجی از اکثر نقاط جهان قرار می گیرد. در این کشور هر ساله مراسم و جشن های مخصوصی برگزار می شود که ریشه در فرهنگ و تاریخ و اعتقاد مردم آن منطقه دارد. در این مطلب آژ
تور ارمنستان رو از توریاب بخر و اگه قیمت تور ارمنستان رو دیدی تعجب نکن که چرا انقدر نرخ پایین هست؛ مهم‌ترین علت پایین بودن قیمت تورارمنستان کایت، بی‌واسطه بودنش هست و پرواز چاتری که به ارمنستان داریم. ما تا ارمنستان باهات هستیم و به فرودگاه که رسیدی.به استقبالت میایم و با ترانسفر ویژه به هتل درجه یک چهار ستاره یا پنج ستاره می‌ریم. برای رزرو تور ارمنستان به سایت کایتکه اومدی به قسمت تور در بالای صفحه برو و تور ارمنستان رو انتخاب کن و آما
 Last night, while I lay thinking here,
some Whatifs crawled inside my ear
and pranced and partied all night long
and sang their same old Whatif song:
Whatif I'm dumb in school?
Whatif they've closed the swimming pool?
Whatif I get beat up?
Whatif there's poison in my cup?
Whatif I start to cry?
Whatif I get sick and die?
Whatif I flunk that test?
Whatif green hair grows on my chest?
Whatif nobody likes me?
Whatif a bolt of lightning strikes me?
Whatif I don't grow talle?
Whatif my head starts getting smaller?
Whatif the fish won't bite?
Whatif the wind tears up my kite?
Whatif they start a war?
Whatif my parents get divorced?
Whatif the bus is late?
Whatif my teeth don't grow in straight?
Whatif I tear my pants?
Whatif I never learn to dance?
Everything seems well, and then
the nighttime
کتاب امروز واقعا یک شاهکاره، یک رمان سرزنده است، کتابی که بعد از تمام شدنش آرزو میکنید کاش هم چنان ادامه داشته باشد. 
به راستی بعد از خواندن این کتاب باید گفت، مرگـ بر جنگ، مرگ بر خرافه‌پرستی، مرگ برر تجاوز، مرگ بر نژادپرستی... 
عنوان: بادبادک‌باز (The kite runner)
نویسنده: خالد حسینی
مترجم: مهدی غبرائی
 «بادبادک باز» یا کاغذپران، نخستین اثر منتشر شده از خالد حسینی، رمانی به زبان انگلیسی است. این رمان، نخستین اثر یک نویسنده افغان به زبان انگ
بادبادک‌باز کوچک، امیر، سلام!
 می‌دانم که وقتی این نامه به دستت برسد دیگر آن بادبادک‌باز کوچک با چُپُن رنگی بر فراز عمارت نیستی، می‌دانم که حتی یادآوری آن خاطرات هم می‌تواند برایت تلخ و آزار دهنده باشد، اما راستش را بخواهی دلیل اصلی مخاطب قرار دادنت همان خاطرات زیبای کودکی و روزهای شاد مردم افغان است!
 قرار بود بنویسم، صبح یک روز که خواب از سرم پریده بود تو به خاطرم هجوم آوردی و تصمیم گرفتم که نامه‌ را به تو بنویسم! راستش روزهاست که تلاش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها